Yves Rocher  Vücut Bakım Yağı

Yves Rocher Vücut Bakım Yağı

13 Mart 2019

345 kez görüntülendi

Kuru cilt diğer cilt tiplerine oranla daha fazla bakım ve nemlendirme istemektedir. Kuruyan ve nemsiz kalan cilt kendi salgıladığı yağ ile kendini besleyemediği için erken yaşlanma diğer ciltlere oranla daha erken gösterir. Sürekli nemli ve temiz tutmak gerekmektedir. İşte bu noktada sürdükten sonra da cildimde kalmasını istediğim bir ürün arayışına

 Yves Rocher'nın neredeyse tüm ürünlerini severek kullanıyorum. Deneyimlerken hiç tereddüt etmediğim bitkisel özelliklerdeki ürünleri sayesinde için rahat. Markanın ürünlerinin içeriklerin temiz içerik diyeceğimiz cinsten. %100 aktif bileşenlerden oluşan ürünlerin her biri parabensiz.

Ultra Besleyici Vücut Bakım Yağ’ı arayışıma son verdi. Hem vücudumu nemlendirirken hem de canlı ve ipeksi bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Kolayca emiliyor ve kokusu ile uzun süre etki bırakıyor.  Benim cilt tipim kuru aynı zamanda ekstra hassas denilebilir. Tam manayla kupkuru. Rouctane kullandığım zamandan bana miras kaldı. Tüm yazılarımda kuru cilt ve hassas cilt olarak neler kullandığımı yazıyorum.

Yves Rocher sitesindeki ürün içeriği:  

''Yves Rocher Ultra Besleyici Vücut Bakım Yağı vücudunuzla mükemmel bir uyum sağlayarak kolayca emilir, cildinize yumuşaklık kazandırarak güzelliğini açığa çıkarır. Bitkisel formülü eşsiz faydaları olan Andiroba Cevizi içerir. Andiroba Cevizi sayesinde cildiniz derinlemesine beslenir. Beslenen cilt daha canlı ve ipeksi bir görünüşe sahip olur. Özellikle kuru ciltler için önerilir.

Paraben, koruyucu ve mineral yağ içermez, %99 bitkisel içeriğe sahiptir.

Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.''

Brezilya topraklarından elde edilen Andiroba Cevizi Yağı, Oméga 9 bakımından oldukça zengindir ve derinlemesine besleyici özelliğe sahiptir.

Üzerindeki "Duştan sonra tüm vücuda uygulayınız" notundan sonra sadece duş sonrası kullandım. Normal zamanlarda da gayet kullanılabilir.

Normal ciltler ve banyo sonrasında kullanılmak üzere güzel bir ürün ancak kuru ciltler için yeterli diyemeyeceğim. Etkisi gece duştan sonra sürdüğünüzde sabaha kadar kalmıyor. Ürün ihtiyacı konusunda kuru yağ kısmını halletmiş ancak esas amacı olan kuru cilt yağı kısmını gerçekleştirememiş diyebilirim.

kuru cilt yves rocher cilt bakımı nemlendirici parabensiz hassas cilt buğday yağı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.