Yves Rocher Bronzlaştırıcı Yağ "Monoi"

Yves Rocher Bronzlaştırıcı Yağ "Monoi"

21 Haziran 2020

1653 kez görüntülendi

Monoi serisi Yves Rocher'da efsanevilerindendir. 30 yıldan fazla bir süredir üretilen bir seriymiş. Ana maddesi Tiare çiçeği olan bu yağı sizde benim gibi kullandıkça çok seveceksiniz. Hem saçınıza hemde cildinize gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. Geleneksel Monoï de Tahiti, Tahiti’li kadınların güzellik ritüelinden geliyormuş. Çeşitli kullanımları olan Monoi ideal bir bronzlaştırıcıdır. 

Hoş kokulu Tiaré çiçekleri, sabahlar tazeliğini korumak için  elle toplanır. Monoi yağına dönüşümü, 10 gün boyunca hindistancevizi yağı içinde (güneşte kurutulmuş hindistan cevizi özü) öğütülmesinden oluşan kesin ve kontrollü bir protokole göre yapılır. Monoï de Tahiti'nin üretiminde kullanılan Tiare çiçeği, sadece Polinezya'da bulunur. Bu özelliği orijinalliğini, kalitesini ve yerel üretimini garanti eder.   Bronzlaştırıcı Aromatik Yağ, bitkisel içeriğindeki Tahiti Monoi Yağı ile cildi besler, Tiare Çiçeği ile Fransız Polinezyası’nın egzotik kokularını sizlere sunar. Cilde ışıltılı bir parlaklık kazandırarak nemlendirirken, bronzluğunuzu yoğunlaştırarak egzotik bir ten yaratır.


Koruyucu özelliği olmadığı için daha önce güneş görmüş ve bronzlaşmış ciltlerin kullanması uygundur. Ben ilk güneşlenmemde özellikle yüzümü güneşe çıkarmıyorum. Çünkü beyaz tenli olduğum için direk kızarıyorum ve çok zor bronzlaşıyorum. Ve ilk güneşlenmem genelde acılı oluyor. Kızarıklıktan canım yanıyor ve kızarıklıklarım kaşınıyor. Güneşlenme sonrası içerisinde bepanthene olan güneş bakım kremi kullanıyorum.

Ben birkaç güneşlenme sonrasında bu yağı bronzluğumu koruması için duştan sonra saçıma ve cildime kullanıyorum. Cildim çok kuru olduğu için mutlaka yaz aylarında yağ bazlı ürünler kullanmanızı öneririm. Krem bronzlaştırıcıları cildimde daha zor yayıyorum.

Cildinizin bronzlaşması Monoi ürünlerinin neyse ki tek işlevi değil! Yves Rocher markasının en çok satan ürünlerinden biri olan Monoi EDT ile  yaz tatilin kokusu herzaman yanınızda olacak. Kendinizi iyi hissetmenizin yanı sıra, Monoi saçlarınızda güzel  bir koku bırakacak.

Bu çok işlevsel yağ özellikle sarı saçlarda şahane ışıltılar bırakıyor. Güneşte parıl parıl parlayan saçlarınız ile havanıza hava katacaksınız. Özellikle saçlarını güneşin zararlı etkilerinden korumak isteyenler bu yağ tam size göre olacak.

kuru cilt yves rocher saç bakım vücut bakım yağı kuru saç uçları bronzlaştırıcı güneş

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.