Yves Rocher Göz Makyaj Temizleyicisi

Yves Rocher Göz Makyaj Temizleyicisi

28 Mart 2019

765 kez görüntülendi

Cildime iyi gelen birkaç ürün deneyimledikten sonra o markanın müdavimi olanlardansanız sizde bendensiniz. Denediğim çoğu ürününden çok memnun kalan biri olarak  Yves Rocher parabensiz ürünlerini severek kullanmaya bitince yenilerini almaya devam ediyorum.

Ekspres Göz Makyaj Temizleyici kesinlikle hassas göz yapısı için üretilmiş bir ürün diyebiliriz. Gözleriniz benim gibi oldukça hassas ve hemen kızarabiliyor ya da acıyor. Bu ürün gözlerimi yakmadı ve çıkarmak için büyük çabalar sarf etmedim. Yoğun göz makyajınızı gözünüzü ovalamadan çıkarabileceğiniz çift fazlı yapıda. Ancak çalkaladıktan sonra hemen pamuğa dökmeniz gerekiyor. 2 fazlı olan yapısı hemen birbirine karışarak eski haline geliyor.

Yapısı biraz fazla yağlı diyebilirim. Kesinlikle makyajınızı temizledikten sonra yıkamanız gerekiyor.

Kendi sitesinde ürün hakkında aşağıdaki özelliklerden bahsedilmiş.

En yoğun göz makyajını bile tek bir dokunuşla, iz bırakmadan temizler.

Suya dayanıklı makyajı hızlıca ve kolayca temizlemek üzere formüle edilmiştir. Çift dokulu formülü ekspres temizlik sağlarken, cildinizin yumuşaklığını korumaya yardımcı olur.

Mavi Kantaron Çiçeği Öz suyu içeren bitkisel formülü ile göz makyajınızı temizlerken hassas göz çevrenizi yatıştırır ve rahatlatır.

Oftalmolojik kontrol altında test edilmiştir.

Bitkisel formülü Fransa’nın La Gacilly bölgesinde yer alan, kendi organik tarım sahalarımızda yetiştirilen yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkili Mavi Kantaron Çiçeği Özü içerir.Bu linkten ürün hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. http://www.yvesrocher.com.tr/control/cilt-bakimi/ekspres-goz-makyaj-temizleyici/?cmSrc=Category

2 fazlı ürünlerde severek kullanabileceğiniz bir ürün. Ancak Ekspres diye geçmesinin hızlı temizleme özelliği olarak düşünebiliriz. Çünkü birbirinden hemen ayrılan yapısından dolayı ürünü pamuğa birkaç kere dökmek için her seferinde çalkalamanız gerekecek.

yves rocher makyaj temizleyici göz makyajı göz bakımı göz sağlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.