Yves Rocher Gözaltı Bakım Kremi

Yves Rocher Gözaltı Bakım Kremi

09 Şubat 2019

626 kez görüntülendi

Herkese Merhabalar, kış aylarında kuru cilde sahip olanlar havaların soğumasıyla gerilen ve kuruyan ciltlerinden şikâyet etmeye başlarlar. Sürekli kuru bir cilde sahipseniz kış ayı sizin için daha zorlu geçecektir. Özellikle kışın rüzgârın ve soğuk hava dalgasının hassas olan göz çevresini kurutmasıyla birlikte daha da gerilerek rahatsızlık hissi yaratacaktır. Kuru cilde sahip olanların kullandığı Yves Rocher Hydra Vegetal serisinin Göz Kremi hariç tüm ürünlerini kullanmaktaydım.

Göz bakım kremi olarak yine Yves Rocher'nın Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Göz Kremini kullanıyordum. Ancak yaşlanma ve koyu halkalarla savaşırken kuruluk sorunu için bir arayış içindeyken Hydra serisinin göz kremini aldım. Birçok ürünü aynı anda kullanarak farklı sorunlara çözüm bulamayı seviyorum. Kuru göz yapıma bir de egzama problemim artınca bu krem imdadıma yetişti diyebilirim.

Bu krem hassas olan göz çevresinin kurumasıyla meydana gelen kırışıklarla savaşarak cansız görünüme engel olmayı vadetmektedir. Jel yapısı ile nemsizliğin yarattığı gerilme hissini gidermektedir. İlk kullanımda göz altını rahatlattığını bir ferahlık verdiğini söyleyebilirim. Ferahlık verip rahatlattığı kesin ama göz altı torbalarının indiği konusunda kesin çözüm diyemem.


Şu an iki göz kremi de aynı anda kullanmaktayım. Yatmadan önce Detoks etkili yaşlanma karşıtı göz kreminin bilyeli ucu ile gece bakımımı yaparken sabah baz olarak da kullanabileceğim yeni bir göz çevresi kremi oldu diyebilirim. Sabah baz olarak kullanmak için jel yapıda olduğu için sürdükten sonra hemen makyaj yapmaya uygun değil bu yüzden baya bir önce sürerek kremi emmesini beklemeniz gerekmektedir.

İçeriğindeki Akçaağaç özsuyu ve mavi agav özsuyu sayesinde nem dengesinin uzun süre korunmasını sağlamaktaymış. Akçaağaç öz suyu zor ama her damlası mucize olarak bilinmektedir. Yılda sadece Şubat-Mart ve Nisan aylarından ağacın gövdesinden alınan öz suyu ile şifa dağıtmaktadır. Aynı zamanda içeriğinde ki Organik Hamamelis (Sihirli Ceviz) Suyu göz çevresinin yatıştırılmasında ve yumuşaklık vermesine yardımcı olur.
Herkese Sağlıklı Günler

kuru cilt yves rocher cilt bakımı parabensiz göz bakımı detoks etkili yaşlanma karşıtı göz kremi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.