Yves Rocher Onarıcı Saç Yağı

Yves Rocher Onarıcı Saç Yağı

02 Şubat 2019

983 kez görüntülendi

Soğuk havaların etkisinden kurtulduğumuz bu günlerde havaların ısınmaya başlamasıyla cildimiz ve saçlarımızda ekstra özen ister. Yoğun iş temposuna birtakım yoğunluklarda eklenince cilt ve saç bakımı rutinime yeni bir üye eklendi. Yeni kullanmaya başladığım “Yves Rocher Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Yağı” kullanımı kolay yapısı ile bestlerim arasına girmeye başardı.

Kışın soğuk havaların yıpratarak kırılmasına neden olması ile saçlarımız güçsüzleşerek donuk bir görünüme kavuşur. Koparak kırılan saçlar zamanla istenmeyen bir görüntüye kavuşmamıza neden olur. Doğru beslenme, saçın içten beslenmesine yardımcı olur. Eğer saçlarınızda uzama ve sağlıksız olma problemi var ise mutlaka bir kan testi yaptırarak vitamin ya da demir eksikliğiniz var mı diye öğrenmek bu tip ürünleri kullanmadan sorunu içten çözümlememiz gerekir.

Gelelim ürün hakkında ki ayrıntılara, yıpranmış saçlar herkesin bildiği gibi derinlemesine bakıma ihtiyaç duyar. Onarıcı özelliğe sahip olan “Yves Rocher Saç Yağı” bu bakımın önemli bir parçası olacaktır. 

Bu Saç Yağı yüzde 99 oranında doğal bir içeriğe sahiptir. Organik Jojoba Yağı ile saçlarınızı derinlemesine beslerken dış etkenlere karşı korur. Formülünde bulunan Organik Babassu ve Güney Amerika Fındığı Yağı saçlarınızı yağlandırmadan onarır. Formülünde silikon bulunmayan ürün, saçlarınızı ağırlaştırmadan bakım yapar. Ürün saçlarınıza yapışmaz. Paraben ve renklendirici içermez. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. 

Ürün, saçlarınızın eski sağlığını geri kazanmanızı, canlanmasını ve ışıldamasını vadetmektedir.
Ben her yıkama öncesi saç uçlarıma uygulayıp, 10 dk beklettikten sonra şampuanlıyorum. Bu üründen daha etkili bir sonuç için bekleme süresi boyunca sıcak suyla ıslatılmış bir havlu ile bekletebilirsiniz. Böylece ısınan yağ kırılan saç uçlarınıza daha hızlı nüfus edecektir ve derinlemesine etki edecektir.

Şişe yapısı gereği kolay uygulanabilen bu yağı, haftada 2 kere duş öncesi kullanıyorum. Kuru ve yıpranmış saçlar için biçilmiş kaftan niteliğinde bir ürün. Ben 2 hafta sonunda daha canlı ve kırıklarından arınmış saç uçlarına kavuştuğumu söyleyebilirim. Ancak sadece bu ürünleri kullanmanın yeterli olmayacağını unutmamak lazım.

kuru cilt yves rocher yıpranmış saç saç bakım parabensiz jojoba yağı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.