Yves Rocher Ultra Nemlendirici Ruj

Yves Rocher Ultra Nemlendirici Ruj

21 Nisan 2019

995 kez görüntülendi

Rujların gün içinde yaptığımız hafif makyajda bile kurtarıcı olduğu aşikar. Ruj, makyajı bitiren ve renk katan dokunuştur. Günlük hayatta makyaj yapmayı sevmeyen kadınlar dahi mutlaka çantalarında ruj taşırlar. Çantaların olmazsa olmazı rujlar, günlük hayattaki kurtarıcılarımızdır. Ağız yoluyla vücudumuza alınan rujun seçimi çok önemlidir. Hiç kimse her gün kullanılan rujun sağlığımızı tehdit eden kimyasallarla dolu olmasını istemez.

Neredeyse her gün kullanılan ruju seçerken doğal ruju seçmek çok önemlidir. Yves rocher’ın saç ve cilt bakım ürünlerini severek kullanıyorum. Kozmetik ürünleri de bitkisel içeriklerden oluşmaktadır. Son zamanlarda mat rujlar sezona damgasını vursa da kuruluk problemi ile uğraşmak istemeyenlerin imdadına saten etkili rujlar koşuyor.


Mat rujları günlük kullanımda çok tercih etmeyen biri olarak doğal bir tondaki rose centifolia rengini satın aldım. Dudak rengine çok yakın olan Saten etkili ultra nemlendirici ruj ile dudaklarınıza bakım yapabilirsiniz. Tam anlamıyla ne mat ne parlak görünümü ile dudaklarınızda hafif bir ışıltı katacaktır

Sitesindeki bilgiler aşağıdaki gibidir.

Saten yumuşaklığında zarif renklerle şekillendirilmiş dudaklar...
Besleyici, nemlendirici ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Dudaklarınız pürüzsüzlüğünü ve tazeliğini uzun süre korur.

...Ve dahası: Nemlendirici özelliği içerdiği Organik Susam Yağı, Karite Yağı ve Misk Gülü Yağı'ndan gelir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.


Ultra yoğun renkli kalıcı ruju uzun saatler ruj tazeleme gereksinimi olmadan size eşlik edecektir. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir ürün.
 

yves rocher nemlendirici ruj

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.