Yves Rocher Uyku Bakım Kremi

Yves Rocher Uyku Bakım Kremi

02 Şubat 2019

2884 kez görüntülendi

Zaman içinde çeşitli nedenlerden dolayı yıpranan saç, kurur ve parlaklığını kaybeder. Saçı fazla yıkamak, kurutma sırasında zarar vermek, ultraviyole güneş ışınlarına maruz kalması, klorlu suda yüzmek, nemini kaybetmesi ile yıpranan saçlarda kırılmalar ve kopmalar yaşanır. Elastikiyetini kaybeden saç, çok kolay karışır ve saça şekil vermesi zorlanır. Yıpranan saçın ihtiyacı olan günlük bakımın yanında saç bakım yağları ve saç maskesi gibi ürünlerle saçı doğal haline getirmek için saba sarf ederiz. Ancak uygun ve doğru ürün kullanımı ile saçın nem ve protein ihtiyacını giderebiliriz. 
 
Yves Rocher'ın yeni çıkarmış olduğu Yıpranmış saçlar için serisine ait Onarıcı Gece Bakım Kremini denemek için sabırsızlanıyordum. Duş öncesinde, esnasında ve sonrasında yıpranan saçlarımız için gereken bakımı yapıyoruz ancak gece esnasında kuruyan saçlarımızı gün içinde bakım yapamıyoruz. İşte imdadımıza bu krem yetişiyor.  


Yves Rocher'ın Yıpranmış saçlar için Onarıcı Gece Bakım Kreminin web sitesindeki açıklaması aşağıdak gibidir. 

İçeriğindeki Jojoba Yağı ile saçlarınız derinlemesine beslenirken dış etkilere karşı korunur. Onarıcı Gece Bakım kremi saçları yağlandırmadan 8 saat boyunca onarım sağlar. 

Uygıladıktan sonra ,uyandığınızda hasar görmüş saçlarınız daha güçlü ve 20 kat daha dayanıklı olur.

Ben yatmadan önce saç diplerime gelmeyecek şekilde uyguluyorum ve yastık kılıfı seçimimi pamuklu olanlardan tercih ediyorum.Yastıkta lekelenme yapmıyor.  Durulama gerektirmeyen bu krem sabaha kadar saçınızdan emilerek uyandığınızda yumuşacık bir yapıda oluyor. Saçı asla yağlandırmıyor ve parlama yapmıyor. 


Ayrıca Yves Rocher’nin kullandığım şampuanları hakkında bilgi verecek olursak benim saçım kepekli ve kuru. Saçımı kepekten arındırmaya çalışırken sadece kepek şampuanı kullanmak saçımın kuruyarak matlaşmasına sebep oluyor. Kepek Önleyici Şampuanın saçımı daha da kurutmasından dolayı Kuru Saçlar İçin Besleyici Şampuan kullanıyorum. Matlaşma problemiyle savaşmak için bu şampuanların yanında Parlaklık Veren Şampuanı da değişimli olarak kullanıyorum. Mevsim değişikliğine bağlı olarak şampuan değiştirmek doğru bir çözüm yoludur.

kuru cilt yves rocher yıpranmış saç saç bakım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.