Yves Saint Laurent Touche Blush

Yves Saint Laurent Touche Blush

06 Şubat 2019

778 kez görüntülendi

Yves Saint Laurent Touche Blush ince toz yapısıyla doğal makyaj sevenlerin vazgeçemediği bir ürün. Doğallığının yanında kalıcılığı ile de kullananları cezbediyor. Hafif ışıltılı bir yapıya sahip ama uygulayınca simli bir görüntü bırakmıyor. Özellikle gün ışığında hafif hafif cildinize ışıltı katarak makyajınıza aydınlık katacaktır. Çok hafif bir şekilde sürmeniz bile yeterli olacaktır. Kalıcılığı konusunda da kullananlarda tam puan almış pudra diğer toz pudralar gibi uçup gitmemektedir. Gün boyu sizi terk etmeyen bir toz pudra.

Şık görünümünün yanında yumuşak süngeriyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Fırça arama derdi ve taşıma derdi olmadan kolaylıkla uygulamanız mümkün. Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi üst kapağındaki aynası mevcut. Çok kullanışlı bir yapıya sahip, ayna arama derdi de olmadan kolaylıkla makyajınızı tazeleyebilirsiniz. Hafif mango kokusu daha kapağını açar açmaz sizi karşılıyor. 


Üst kapağı tamamen çıktığı için ürün bittikten sonra başka bir toz şeklinde pudra ekleyebilir, kullanışlı tasarımını uzun süre daha kullanabilirsiniz. Ya da ek olarak YSL'nin başka bir toz pudrasına sahip olarak bu ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz.

Benim severek kullandığım rengi #7 Apricot rengi. Normalde bronz tonlarda makyaj yapmama rağmen bu üründen doğal ışıltılı bir görüntü beklememden dolayı Şeftali tonlarında almayı tercih ettim. #1 olanı daha pembemsi, #2 no su ise tam olarak bronz renge sahip. #5 tonu ise gül kurusu renginde olanıymış onu denemedim. Ürünü yurt dışı seyahatim sırasında almıştım. 29$ civarındaydı. 

YSL'nin krem allıkları da daha önce denemiştim ancak toz pudradaki doğallığı yakalamıyorsunuz. Toz şeklinde uygulanması kesinlikle daha doğallık katıyor. Krem allık bence ağır makyajlarda daha çok tercih edilesi bir ürün.
 

ysl yves saint laurent allık toz pudra

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.