Zor Taranan Saçlara

Zor Taranan Saçlara

04 Mayıs 2020

131 kez görüntülendi

Saçımız sadece duş esnasında değil sonrasında da özenli bir bakım ister. Kırılmaması için saçların ıslak olarak taranmaması tavsiye ediliyor. Ben duş sonrasında iki havlu değiştirerek iyice kurumasını sağlıyorum. Çok kuru olunca da saçım dalgalı olduğu için çok fazla kuruyunca da açamıyorum.

Gratis’in kendi markasına ait ürünlerini deneyimleyerek bir şans veriyorum. Yine kendi markasının Bee Beauty’nin kolay tarama spreyini karantina döneminde internetten sipariş verdim. 2 fazlı bu ürünü kullanmadan önce çalkalamak gerekiyor. 15 cm uzaktan saçınıza sıkabilirsiniz. Ben tüm saçıma sıkmak yerine sadece çok karışık olan yerlerine sıkıyorum. Suyu alınmış nemli veya kuru saça uyguladıktan saçımı tarıyorum. Sonra kendi kendine kurumaya bakıyorum tekrar durulama gerekmiyor. Bu tarz ürünler kullanım sonrası normalde saçları söndürerek cansız bir görünüme neden oluyor. Bee beauty’nin kolay tarama spreyi saçımı söndürmedi ve yapış yapış olmadı.

Ürünün içeriğinde biotin ve kafein var. Saçı nemlendirerek kırılmalara karşı korumayı vadeden bu ürünün saçı nemlendirdiğini söyleyemem ama kırılıp dökülme yapmadı. Fön öncesi kullanımda saçımdan duman çıkmadı. Saçımda çok kırık olmadığı için midir bilmem elektriklenme yapmadı.

Ürünün fiyatı çok uygun mutlaka şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bee Beauty ürünlerden kullanıp memnun kaldığınız ürün var ise önerilerinizi bekliyorum.

beebeauty saç spreyi fön sütü biopuan biotin gratis

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.