HAKKIMDA

21 Mart 1990 yılında Gölcük Donanma Komutanlığı Deniz Hastanesinde dünyaya gözlerimi açtım. 1 yaşında İstanbul Yeni Levent lojmanlarına taşındık. Beylerbeyi Deniz Eğitim Komutanlığına taşınmamızla başlayan okul öncesi hayatıma farklı okullarla devam ettim. İlkokul 1. sınıfı Üsküdar Lions ilkokulunda okuduktan sonra. 2-3-4 sınıflara Beykoz’da Paşabahçe ilköğretim okulunda devam ettim. 5 sınıf Kartal Eğe Sanayi ilkokulunda tamamladıktan sonra 6-7 sınıfları Kartal Soğanlık ortaokulunda okudum.  Orta sonu yine farklı bir ilçede Tuzlu Deniz Harp Okulunun içinde bulunan Barbaros İlköğretimde okuyarak mezun oldum. Liseye kadar eğitim hayatım İstanbul’un değişik semtlerinde devam etti. Babamın asker oluşundan dolayı İstanbul'dan İzmir'e tayin ile geldik.

Şuan hala İzmir'de yaşamaktayım.

Erasmus değişim projesi ile Belçika'nın Leuven kentinde bulunan Katholieke üniversitesinde öğrenim gördüm. 2013 yılında üniversitesi de üst sınıfım olan hayatımın aşkıyla tanıştım :)  Yaşar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden 2014 yılında Mezun oldum. 2014 Temmuz ayından beri İnci Holding bünyesinde çalışmaktayım.

Takıp takıştırmak ailemle vakit geçirmek, sevgilimle yeni yerler keşfetmek hobilerim arasında. Dantele, kurdeleye, nakış ve oyalara bayılırım. Beğendiğim el nakışlarını tasarladıktan sonra annemin el işi tecrübesini kullanırım. Yediğine içtiğine dikkat eden biri olarak, yürüyüşü, yogayı ve pilatesi çok severim. Sağlıklı yaşamı hayat felsefesi haline getiren biriyim.

Uçu bucağı olmayan kozmetik dünyasında doğru ve sağlıklı ürünleri araştırırken  bende kullandığım ürün deneyimlerimi paylaşmalıyım diyerek, 2010 yılında hobi olarak açmış olduğum bloguma Sevgilimin desteğiyle artık buradan devam edeceğim.

Blogumda makyaj ve kozmetik ürünlerine dair yorumların yanı sıra, sağlıklı yaşam, alışveriş, can dostlarımız ve seyahat hakkında yazılarımı bulabilirsiniz.

Bilgisayar mühendisi bir çift olarak en büyük ortak hobimiz olan yeni kodlar geliştirmeyi, öğrendiklerimiz bilgilerimizi bu site üzerinden paylaşıyoruz. Umarım sizde bizim kadar eğlenerek sitemi takip edersiniz.